04.01.2017

Yury, (BY) Booking.com

Уютная атмосфера, чувствовали себя как дома. Красивый, чистый номер. Приветливый персонал. В ясный, зимний, солнечный день всё было, как в сказке.
Неожиданно выяснилось, что вода в бойлере греется не всё время. Желательно предупреждать гостей об этой особенности.

28.12.2016

Nikola Heroldová

Úžasné pokoje, příjemná paní, která se o nás max starala a wellness bez chybičky!!! Moc děkuji a těšíme se zas!!!

19.12.2016

Dana, (CZ) Booking.com

Milý personál, klidné a čisté místo pro relax.

04.12.2016

Šárka Kadlecová

14.11.2016

Josipa, (HR) Booking.com

15.08.2016

Hana Špačková

Velice milí lidé, nové, čisté a pohodlné ubytování. Pokoje jsou až neuvěřitelně prostorné, snídaně na čas na pokoj, všude klid a pohoda. Welness je luxusní, najdete tam i džbánek vody s bylinkami a citróny, mísu ovoce, velkou TV, u které můžete relaxovat po saunování, nebude se vám tam odtud chtít. Moc jsme si pobyt užili, určitě všem doporučuji.

17.07.2016

Vlastimil Štrupl

Právě tento víkend (15.7-17.7.2016) jsme strávili zde a můžeme jen a jen pochválit.Skvělé ubytování,ochotný personál,skvělé prostředí,vynikající wellness služby a naprosto dokonalá paní správkyně Petra Horálková.Nechápu,pokud zde někdo shledá sebemenší problém.Nemůžeme vůbec nic vytknout.Přeji hodně spokojených klientů.S pozdravem Štrupl Vlastimil s paní.

Ohodnotit nás můžete na našem facebooku
1 hodina Wellness & Spa

1 hodina Wellness & Spa

Pronájem privátních prostor na dobu 1 hodiny (počítáno vždy od celé hodiny), zahrnuje saunu se třemi režimy saunování (infrasauna, finská sauna a biosauna), jacuzzi pro tři osoby, relaxační zónu, převlékárnu, zapůjčení prostěradel a ručníků. Můžete využít nabídky bohatě zásobeného minibaru, případně si vybrat z nabídky dalších pochutin přímo na recepci nebo předem v rezervačním systému. Pro dodržování pitného režimu budete mít vždy připravený džbán s pramenitou vodou, citrónem a mátou.

Aby vám prostředí wellness bylo co nejpříjemnější a nejútulnější, můžete si přinést flash disk se svou oblíbenou hudbou. Prostřednictvím smart TV celý prostor ozvučíte podle vašich představ.

V případě návštěvy wellness přesahující půlnoc je noční příplatek +300 Kč.

2 hodiny Wellness & SPA

2 hodiny Wellness & SPA

V ceně této nabídky je pronájem celého privátního prostoru na dobu dvou hodin (počítáno vždy od celé hodiny). K dispozici budete mít saunu se třemi režimy saunování (infrasauna, finská sauna a biosauna), jacuzzi pro tři osoby, relaxační zónu, převlékárnu, zapůjčení prostěradel a ručníků. Můžete využít nabídky bohatě zásobeného minibaru, případně si vybrat z nabídky dalších pochutin přímo na recepci nebo předem v rezervačním systému. Pro dodržování pitného režimu budete mít vždy připravený džbán s pramenitou vodou, citrónem a mátou.

Aby vám prostředí wellness bylo co nejpříjemnější a nejútulnější, můžete si přinést flash disk se svou oblíbenou hudbou. Prostřednictvím smart TV celý prostor ozvučíte podle vašich představ.

V případě návštěvy wellness přesahující půlnoc je noční příplatek +300 Kč.

Občerstvení

Občerstvení

Z nabídky vín si můžete zakoupit moravská zemská vína z VINAŘSTVÍ MUHLBERGER. Polosladké bílé víno CUVÉE, ročník 2016 je z odrůd Pálava a Tramín červený. Červené suché víno ZWEIGELTREBE je ročník 2015, růžové suché víno ZWEIGELT a bílé suché SAUVIGNON mladší ročník 2016.

Rádi Vám také připravíme šumivá vína PROSECCO nebo BOHEMIA SEKT BRUT/DEMI.
Pro řidiče jsou v nabídce domácí limonády dle sezónní nabídky, bio káva nebo čaj.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Pro naše stálé klienty

1

PŘEDPLACENÉ VSTUPY

Možnost zakoupení zvýhodněných vstupů.
20x vstup na 2 hodiny do wellness - 20.999 Kč
10x vstup na 2 hodiny do Wellness – 11.999 Kč
5x vstup na 2 hodiny do Wellness – 6.799 Kč

2

KAŽDÁ 11. HODINA ZDARMA

Při první návštěvě od nás dostanete věrnostní
kartičku, do které vám budeme zaznamenávat
vstupy. Po jejím zaplnění (10 hodin) máte
jedenáctou hodinu zdarma.

Apartmán standard + 2 hodiny wellness

Apartmán standard + 2 hodiny wellness

Pokud se vám po příjemně stráveném čase v našem Wellness & Spa nebude chtít domů, nabízíme vám možnost ubytování v jednom z našich luxusně zařízených apartmánů s bezbariérovým přístupem. Apartmán STANDARD (1+kk) pro 2 osoby je vybavený kuchyňským koutem, klimatizací, TV, minibarem, toaletou a koupelnou se sprchovým koutem a minibarem. Cena zahrnuje snídani pro dvě osoby.

Apartmán deluxe + 2 hodiny wellness

Apartmán deluxe + 2 hodiny wellness

Tato varianta je určena pro náročnější dvojice. Apartmán Deluxe (2+kk) je zařízený ve venkovském snovém stylů a je také vybaven vlastní kuchyní, klimatizací, minibarem, toaletou a koupelnou se sprchovým koutem. Cena zahrnuje snídani pro 2 osoby.

Rodinný balíček Deluxe + 2 hodiny wellness

Rodinný balíček Deluxe + 2 hodiny wellness

Tato varianta je určena pro celé rodiny. Apartmán Deluxe (2+kk) je zařízený ve venkovském snovém stylu a je také vybaven vlastní kuchyní, klimatizací, minibarem, toaletou a koupelnou se sprchovým koutem. Cena zahrnuje snídani pro 4 osoby.